Bize Ulaşın

Şirketlere Profesyonel Hukuki Danışmanlık Hizmeti

Anasayfa / Makale & Blog /Şirketlere Profesyonel Hukuki Danışmanlık Hizmeti

Mersin Şirketlere Profesyonel Hukuki Danışmanlık Hizmeti
Şirketlere Profesyonel Hukuki Danışmanlık Hizmeti

Şirketlere Kurumsal Avukatlık Danışmanlık Hizmeti

 

Mersin’de bulunan hukuk büromuz Mersin’de şirketlere profesyonel ve kurumsal hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Yıldız & Düzen Hukuk Bürosu olarak ofisimiz, Kurumsal hukuki danışmanlık hizmeti kapsamında, ticaret şirketlerine ticaret hukuku, şirketler hukuku, iş hukuku başta olmak üzere hukukun birçok alanında danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Ticaret şirketlerinin hukuki anlamda kendisini garanti altına alması için alanında uzman bir avukattan danışmanlık hizmeti alması gerekmektedir.

 

Hukuk Büromuz şirketlere kurumsal danışmanlık hizmeti kapsamında, önleyici danışmanlık hizmeti de vermektedir. Önleyici danışmanlık hizmeti, hukuki problem oluşmadan önce müdahale edilerek olayın dava boyutuna ulaşmadan çözümünü amaçlar. Önleyici danışmanlık kapsamında hukuk büromuz, şirket sözleşmesinin hazırlanması, şirket kuruluşu, şirket birleşme ve devirleri, ortaklık sözleşmeleri, mal alım-satım sözleşmeleri, danışmanlık ve hizmet sözleşmeleri, İş sözleşmelerinin hazırlanması, personel sözleşmelerin hazırlanması, personellerin tutanaklarının hazırlanması, şirketlere hukuki konularda seminer verilmesi konularında hizmet vermekteyiz.

 

Yıldız & Düzen Hukuk Bürosu olarak ofisimiz, ticaret şirketlerine, şirketler hukuku, ticaret hukuku, inşaat hukuku, iş hukuku, vergi hukuku, imar hukuku, şirketlerin alacaklarının tahsili, şirketlere hukuki danışmanlık, şirketlere kurumsal hukuki danışmanlık verilmesi, aylık danışmanlık veren avukat, aylık avukat danışma ücreti gibi konularda en iyi şekilde avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

YILDIZ & DÜZEN Hukuk Bürosu Türkiye’nin ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük limanlarından birine ev sahipliği yapan ve bölgedeki temel ticaret merkezlerinden biri olan Mersin’de kurulmuş bir hukuk bürosudur.
Sosyal Medya Hesaplarımız
Online Ödeme İçin Tıklayınız.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES
Mahmudiye Mahallesi Bahçeler Caddesi Matiat İş Merkezi Kat:1 No:5 Akdeniz / MERSİN

TELEFON
+90 552 605 45 33

E-POSTA
info@yildizduzenhukuk.com