Bize Ulaşın

GÜMRÜK DAVALARI HAKKINDA

Anasayfa / Makale & Blog /GÜMRÜK DAVALARI HAKKINDA

Mersin GÜMRÜK DAVALARI HAKKINDA
GÜMRÜK DAVALARI HAKKINDA

GÜMRÜK DAVALARI HAKKINDA

 

Mersin, Akdeniz Bölgesi'nin ve Türkiye'nin en büyük limanlarından biri olan Mersin Limanına ev sahipliği yapar. Bu yönünyle Mersin, bölgenin temel ticaret merkezlerinden biridir.

 

Gümrük, ülkeye girecek olan ve ülkeden çıkış yapacak malların ve eşyaların giriş-çıkış denetiminin yapılması amacıyla kurulmuştur. Gümrük Hukuku ise, bahsettiğimiz giriş-çıkış denetiminin hukuka uygun yapılması amacı ile ortaya çıkmıştır.

 

Uluslararası Ticaretin gelişmesiyle gümrük hukuku ve gümrük avukatlarına olan ihtiyaç da her geçen gün artmaktadır. Mersin Limanı'nın, Türkiye'nin en büyük konteyner limanı olması nedeniyle Mersin'de Gümrük Hukuku ve Gümrük Avukatı çok büyük önem taşımaktadır.

 

YILDIZ & DÜZEN Hukuk Bürosu, Mersin Gümrük Avukatı olarak müvekkillerimize, başta Gümrük Davaları , Gümrük Kaçakçılık Davaları , Mersin Serbest Bölge Avukatı olmak üzere Gümrük Mevzuatından kaynaklanan tüm uyuşmazlıklarda en iyi şekilde avukatlık hizmeti vermekteyiz.

YILDIZ & DÜZEN Hukuk Bürosu Türkiye’nin ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük limanlarından birine ev sahipliği yapan ve bölgedeki temel ticaret merkezlerinden biri olan Mersin’de kurulmuş bir hukuk bürosudur.
Sosyal Medya Hesaplarımız
Online Ödeme İçin Tıklayınız.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES
Mahmudiye Mahallesi Bahçeler Caddesi Matiat İş Merkezi Kat:1 No:5 Akdeniz / MERSİN

TELEFON
+90 552 605 45 33

E-POSTA
info@yildizduzenhukuk.com