Bize Ulaşın

Gayrimenkul Avukatı – Mersin Tapu Avukatı

Anasayfa / Makale & Blog /Gayrimenkul Avukatı – Mersin Tapu Avukatı

Mersin Gayrimenkul Avukatı – Mersin Tapu Avukatı
Gayrimenkul Avukatı – Mersin Tapu Avukatı

Mersinde faaliyet gösteren hukuk büromuz Mersin Gayrimenkul Avukatı, Mersin Gayrimenkul hukuku, Mersin İnşaat davaları, Mersin Tapu iptal tescil davaları ve Mersin ortaklığın giderilmesi davalarında avukatlık hizmeti vermektedir.

 

Gayrimenkul Davaları Türleri Nelerdir?

 

Tapu ve gayrimenkul konusunda ihtilaf yaşayan müvekkillerin merak ettiği sorulardan biri de gayrimenkul ve tapu davası türleri nelerdir sorusudur. Mersin Gayrimenkul ve Tapu Davası Avukatı olarak bu yazımızda gayrimenkul dava türlerini açıklayacağız. Tapu İptali ve Tescil Davaları, İzale-i Şuyu Ortaklığın Giderilmesi Davası, Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmelerinden Kaynaklanan Davalar, Kamulaştırma Davaları, Müdahalenin Men’i Davaları, Ecrimisil Davaları, Önalım hakkı davaları, geri alım hakkı davaları, alım hakkı davaları, Arsa Payı Düzeltim Davaları, Kira Bedelinin Tespiti Davaları, Kiracının Tahliyesi Davası, Kadastro Davaları, Miras Davaları, El atmanın önlenmesi davaları, Kira Davaları. Mersinde faaliyet gösteren hukuk büromuz Tapu İptali ve Tescili Davası, Ortaklığın Giderilmesi Davası, Kamulaştırma Davası, Ecrimisil Davası, Tapu Davası konularında Mersin Tapu Avukatı, Mersin Arsa Avukatı, Mersin Gayrimenkul Avukatı olarak en iyi şekilde avukatlık hizmeti vermektedir.

 

Gayrimenkul (Taşınmaz) Davasında Avukat Tutmak Zorunlu mu?

 

Hukukumuzda avukat ile temsil zorunlu değildir. Gayrimenkul ve Tapu Davalarında Avukat Zorunlu mu sorusu oldukça merak edilmektedir. Tapu davalarında ve gayrimenkul davalarında avukat zorunlu değildir ancak hak kaybı yaşamamak adına Gayrimenkul alanında uzman Mersin Gayrimenkul Avukatı, Mersin Tapu Avukatı ile çalışmakta fayda vardır.

 

Mersin Gayrimenkul Avukatı Ücreti

 

Avukatlık ücreti müvekkil ile avukat arasında Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi doğrultusunda serbestçe belirlenmektedir. Gayrimenkul konusunda ihtilaf yaşayan müvekkiller gayrimenkul avukatı yüzde kaç alır, tapu avukatı yüzde kaç alır gibi sorular sormaktadır. Mersin Tapu Avukatı olarak müvekkillerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

 

Mersin Gayrimenkul Avukatı | Mersin Tapu Avukatı

 

Mersinde faaliyet gösteren Yıldız & Düzen Hukuk Bürosu Mersin Gayrimenkul Avukatı, Mersin Tapu Avukatı, Mersin Arazi Avukatı, Mersin Arsa Avukatı olarak en iyi şekilde avukatlık hizmeti vermektedir.

YILDIZ & DÜZEN Hukuk Bürosu Türkiye’nin ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük limanlarından birine ev sahipliği yapan ve bölgedeki temel ticaret merkezlerinden biri olan Mersin’de kurulmuş bir hukuk bürosudur.
Sosyal Medya Hesaplarımız
Online Ödeme İçin Tıklayınız.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES
Mahmudiye Mahallesi Bahçeler Caddesi Matiat İş Merkezi Kat:1 No:5 Akdeniz / MERSİN

TELEFON
+90 552 605 45 33

E-POSTA
info@yildizduzenhukuk.com